BEBA Optipro 5 00g

Kód: B00414
285 Kč 48 Kč / 100 g
Skladem u dodavatele

BEBA OPTIPRO® 5, 500 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

BEBA OPTIPRO® 5, 500 g

BEBA OPTIPRO® 5 je kojenecké mléko pro kojence od ukončeného 24. měsíce. Mléko obsahuje významné a prospěšné látky pro správný vývoj dítěte. Aby bylo bříško děťátka spokojené, obsahuje dávku energie a důležité vitamíny jako jsou A, C a D, které podpoří imunitu. Dále obsahuje bílkoviny, které jsou díky patentu OPTIPRO přesně vyhovující nutričním potřebám. Jedná se o speciální směs od Nestlé, která je vyrobena po vzoru mateřského mléka. Vše je zabaleno v praktické dóze, která je bezpečná, hygienická i ekologická.

  • obsahuje vitamíny A, C, D – podpora imunity
  • patent OPTIPRO® – díky němu se obsažené bílkoviny podobají co nejvíce mateřskému mléku
  • obsahuje probiotické bakterie Bifidus Lactis
  • ekologické balení
  • BEZ palmového oleje
  • od ukončeného 24 měsíce
  • 500 g

 

Složení: 

Odtučněné mléko 76,7 %, rostlinné oleje (palmový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), Maltodextrin, bramborový škrob, sušený výrobek mléčné syrovátky, bílkovinný koncentrát mléčné syrovátky, laktóza, vitamíny a minerální látky, kukuřičný škrob, emulgátor (sójový lecitin), rybí olej, olej z Mortierella alpina, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446, 1 x 106 KTJ/g prášku na konci minimální trvanlivosti; Streptococcus thermophilus CNCM I-3915, 5 x 105 KTJ/g prášku na konci minimální trvanlivosti)

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecká mléka
Dle věku: Pro miminka
Vitamíny: A, C, D - podpora imunity
Patent OPTIPRO: Díky němu se obsažené bílkoviny podobají co nejvíce mateřskému mléku
Balení: Ekologické balení
Bez: Palmového oleje
Věk: Od ukončeného 24. měsíce
Obsahuje: Probiotické bakterie Bifidus Lactis
Složení: odtučněné mléko 76,7 %, rostlinné oleje (palmový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), Maltodextrin, bramborový škrob, sušený výrobek mléčné syrovátky, bílkovinný koncentrát mléčné syrovátky, laktóza, vitamíny a minerální látky, kukuřičný škrob, emulgátor (sójový lecitin), rybí olej, olej z Mortierella alpina, bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446, 1 x 106 KTJ/g prášku na konci minimální trvanlivosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: