Věrnostní program

Za věrnost a opakované nákupy Vás rádi odměníme! Naši stálí zákazníci u nás mohou nakupovat až s 15% slevou. Jak tuto exkluzivní výhodu získat? Je to jednoduché! Stačí se zaregistrovat, pravidelně nakupovat a věrnostní sleva Vám každý další nákup automaticky zlevní o 5 %, 10 % nebo 15 %.

Typy členství:

Objednávky nad 3.500 Kč
SLEVA 5 %
Objednávky nad 7.500 Kč
SLEVA 10 %
Objednávky nad 12.000 Kč
SLEVA 15 %
  • Za věrnost a opakované nákupy Vás rádi odměníme! Naši stálí zákazníci u nás mohou nakupovat až s 15% slevou. Jak tuto exkluzivní výhodu získat? Je to jednoduché! Stačí se zaregistrovat, pravidelně nakupovat a věrnostní sleva Vám každý další nákup automaticky zlevní o 5 %, 10 % nebo 15 %.
  • Na základě celkové hodnoty Vašich nákupů na Bonfair postupně dosahujete úrovní BASIC, SHOPAHOLIC nebo VIP, ke kterým se váže věrnostní sleva platná na všechny Vaše objednávky. Po dosažení celkové hodnoty objednávek za posledních 12 měsíců v minimální částce 3501 Kč dosáhnete úrovně BASIC a získáváte slevu 5 %. Při dosažení částky 7501 Kč se posouváte na úroveň SHOPAHOLIC znamenající 10 % slevu. Maximální je status VIP, který získáte po dosažení částky 12 001 Kč a přináší slevu 15 %.
  • Součet hodnot uhrazených objednávek za posledních 12 měsíců se automaticky načítá v účtu zákazníka. Aktuální stav si jednoduše ověříte po přihlášení do vašeho uživatelského účtu. V menu vyberte kolonku "Moje slevy" a v tabulce v řádku "Věrnostní sleva" najdete její aktuální výši v %.
  • Pokud si vytvoříte účet pro stejnou e-mailovou adresu, ze kterou jste posílali vaše předchozí objednávky, po registraci vám systém automaticky nabídne možnost sloučit tyto objednávky s vaším účtem. Pokud si tuto možnost vyberete, je potřeba ověření kliknutím na příchozí e-mail. Hodnota všech předchozích objednávek za posledních 12 měsíců se vám následně započítá do celkové částky ve Věrnostním programu.
  • Věrnostní slevu není možné sčítat jinými slevovými kódy.
  • Bonfair si vyhrazuje právo na zrušení či změnu Věrnostního programu.

Jakékoliv dotazy k věrnostnímu programu Vám rádi zodpovíme prostřednictvím e-mailu info@bonfair.cz.