Linteo Baby

Ikony Linteo_Automobil pozadí_Linteo Baby

 

Výrobky Linteo pro celou rodinu

Linteo je česká značka s dlouholetou tradicí. Již 25 let přináší do českých domácností kvalitní hygienické a kosmetické výrobky pro celou rodinu – papírové kapesníčky, vlhčené ubrousky, toaletní papír, kuchyňské utěrky, vatové výrobky i potřeby pro úklid. Rodina produktů se neustále rozvíjí. Kromě tradičních produktů klasické a prémiové řady najdete v širokém sortimentu také hravou dětskou řadu Linteo Kids nebo speciální řadu pro nejmenší Linteo Baby, která se specializuje na plenky a dětskou kosmetiku. Výrobky značky Linteo poskytují to nejlepší pro osobní hygienu a můžete se na ně spolehnout v každém okamžiku svého života – díky své kvalitě jsou vhodné pro vás i pro vaše malé děti. Pečlivě vybrané látky a ingredience jsou účinné a zároveň šetrné ke všem typům pokožky.

 

Produktová řada Linteo Baby

 

Řada Linteo Baby je zaměřená na citlivou dětskou pokožku. Tato řada nabízí dětskou kosmetiku Linteo Baby s BIO měsíčkem lékařským, která je vhodná nejen pro péči o dětskou pokožku, ale byla navržena tak, aby byla přívětivá i k pokožce matky. Další produkty v této řadě jsou vlhčené ubrousky, vatové tyčinky, přebalovací podložky. Kvalitu všech produktů značky Linteo Baby potvrzuje a stvrzuje státní zdravotní ústav.

 

Důvěřujte kvalitní řadě Linteo Baby

Linteo Baby je ryze česká prémiová značka s vysokou kvalitou za rozumnou cenu. S produktovou řadou Linteo Baby přinášíme hygienické výrobky pro maminky a jejich miminka.

Řada Linteo Baby je hravá a zaměřená na citlivou dětskou pokožku. Kvalitu všech produktů značky Linteo Baby potvrzuje a stvrzuje státní zdravotní ústav.

 

 Využijte předností řady Linteo Baby

  • Produktům z řady Linteo Baby můžete důvěřovat - podléhají přísným kontrolám kvality
  •  Všechny naše výrobky jsou uživatelsky velice příjemné
  • Produkty Linteo Baby jsou zdraví neškodné a jsou vhodné pro Vaše děti i pro Vás
  • Všechny naše výrobky jsou dermatologicky testovány
  • Zvláště se věnujeme účinným látkám z vlhčeného programu Linteo Baby, každý výrobek má speciální zdravotní funkci