Objedávky přijaté v den svátku, ve středu 28.9.2022, budou vyřizovány až ve čtvrtek 29.9.2022. Děkujeme za pochopení.

Niteola

 

Velké úsilí věnujeme tomu, aby naše společnost přinášela to nejlepší z oblasti hygieny a úklidových pomůcek.

Jednotlivé položky, se kterými přicházíme na trh, nabízíme po pečlivém zvážení jejich kvality versus ceny. Naší prioritou je spokojenost zákazníka. Pracujeme na tom, abychom byli nadále stabilním dodavatelem pro naše partnery a spolehlivým rádcem a pomocníkem pro usnadnění každodenního života těm, kteří se pro naše výrobky rozhodnou. 

Co představuje značka Niteola?

S láskou a úctou k české tradici. Přesně tak přistupuje k péči o domácnost značka Niteola, která podtrhuje kouzlo i výjimečnost domova a pomáhá utvořit příjemné zázemí přesně podle našich představ. Niteola symbolizuje pečující, obětavou a milující ženu, jejímž posláním je vytvořit pro každého z nás harmonický domov, v němž budeme prožívat ty nejkrásnější rodinné okamžiky. Vtiskli jsme ji jedinečnou tvář a především duši, která se stane součástí Vašich rodinných příběhů. Široký sortiment čistících potřeb i šikovných pomocníků pro úklid se postará o perfektní čistotu každého koutu Vašeho domova - od podlahy až po okna. 

Značka Niteola je tu od toho, aby vám usnadnila každodenní péči o domácnost. Úklid Vašeho domova bude o něco snadnější, když budete mít po ruce ty správné produkty, které vám značka Niteola rozhodně dokáže nabídnout. Díky tomu vám tak zbyde více času na sebe i na rodinu. 

 

Kategorie produktů nabízející Niteola

 

Kuchyně

 

Koupelna

 

WC

 

Praní a sušení

 

Podlahy a povrchy

 

Ostatní