Onclé

 

Luxusní kosmetika Onclé

Prémiová kosmetika Onclé je určena pro miminka a všechny generace žen, byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou odbornou kosmetiku.

Výrobky Onclé obsahují vysoký podíl jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů, které jsou ideální pro Vás a Vaše miminko.

Naši kosmetiku Onclé vyvíjíme a vyrábíme u nás doma v Čechách.

Kosmetika Onclé nebyla testována na zvířatech!

Kompletní řada Onclé je klinicky testovaná a dětská řada je HYPOALERGENNÍ.

 

 

 

Kosmetika Onclé se dělí na kategorie BIORGANIC, dámská kosmetika a dětská kosmetika.

 

 

BIORGANIC

Řada BIORGANIC je prémiová kosmetika pro každodenní použití. Spojili jsme sílu přírody a moderní vědy a vytvořili výrobky, které jsou přírodní, veganské a zároveň určené pro citlivou pokožku. Ve složení nejdete unikátní BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu pokožky. Dále obsahují vzácné přírodní oleje, jako jsou BIO šípkový olej, bavlníkový olej či jojobový olej.

 

Dámská kosmetika

Dámská kosmetická řada Onclé je prémiová kosmetika nabízející řešení pro regeneraci a remodelaci pokožky – strie, celulitida, elasticita. Specializujeme se na jednotlivé fáze v životě ženy jako jsou dospívání, těhotenství, po porodu, menopauza. Výrobky obsahují vysoký podíl (až 99%) vzácných přírodních olejů a extraktu z přírodních kmenových buněk.

 

Dětská kosmetika

Dětská kosmetická řada Onclé je prémiová kosmetika specializující se na velice citlivou pokožku dětí již od narození. Obsahuje vysoký podíl přírodních složek a BIO oleje jako jsou BIO šípkový olej, bavlníkový olej či přírodní SQUALAN. Je určena všem maminkám, pro které je důležité přírodní složení, podporují české výrobky a mají rády krásné a kvalitní věci.